MENU
(+90) 552 702 07 37
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

ÇORAP - TAYT

Keyifli alışveriş markası Pandora, kadınlara yönelik iç giyim ve aksesuarların yanı sıra dış giyime yönelik de alternatifler sunuyor. İç giyim ve fantezide geniş skalada ürün çeşitliliğine önem veren marka, kadınların uzun tayt, kısa tayt ve çorap ihtiyacını da karşılıyor.

PANDORA GİYİMİN TAYT VE ÇORAP DÜNYASI

Keyifli alışveriş markası Pandora,kadınlara yönelik iç giyim ve aksesuarların yanı sıra dış giyime yönelik de alternatifler sunuyor. İç giyim ve fantezide geniş skalada ürün çeşitliliğine önem veren marka, kadınların uzun tayt, kısa tayt ve çorap ihtiyacını da karşılıyor.

 

Birbirinden şık konforlu ve rahat tayt modelleri

Yıllardan beri kadınların günlük ve sportif yaşamında vazgeçilmez olan taytlar, bu yıl da kadınların favorisi olmaya devam ediyor. Evde, sporda veya dışarıda konforlu giyim için tercih edilen taytlar, rahatlıklarının yanı sıra şıklıklarıyla da göz kamaştırıyor. Günümüzün gelişen tekstil teknolojisi ve moda vizyonuyla tayt modellerinde seçenekler artarken; termal tayt gibi farklı modeller, fonksiyonelliği de beraberinde getiriyor. Kumaş özellikleri dolayısıyla bazı taytlar, özellikle outdoor sporlarında tercih edilirken; performansı da destekliyor. Pandora, günlük hayatın vazgeçilmezi olan pek çok tayt modelinin yanında bisiklet taytı, yoga taytı, pilates taytı gibi sporcu taytı modellerini online alışverişi sitesi www.pandoragiyim.com'da tüketicileriyle buluşturuyor.

 

Kullanım rahatlığı açısından yüksek belli taytlar, birçok kadının gözdesi olurken, sitede farklı modellere de yer veriliyor. Kadınları en sık tercih ettiği siyah, beyaz, gri gibi renkler dışında alternatif renk ve tasarımlar da sitede beğeniye sunuluyor. Bele iyi oturan V kesim model de tıpkı yüksek belli taytlar gibi konforu ön plana çıkarıyor. Bu model ayrıca estetik görünüm açısından da kadınlara daha çok hitap ediyor. Bel belgesindeki bu ufak ayrıntı, bölgenin daha zayıf görünmesini sağlıyor.

 

Taytlarda son teknolojiler
Tekstil endüstrisindeki gelişmeler, dikişsiz modelli kıyafetlere ilgiyi günden güne arttırıyor. Beden formunu ortaya çıkaran tayt ve özellikle parlak tayt ve deri tayt gibi giysilerde dikiş izleri az da olsa potluk yapabileceğinden son dönemde taytlarda dikişsiz yani lazer kesimli tasarımlar beğeni görüyor. Lazer kesim tekniği sayesinde, taytlara yırtılmış model efektleri kolayca uygulanıyor. Bu yöntem sayesinde yırtık ve kesik olan kısımlarda aşınma veya eskime de gerçekleşmiyor.

 

Zevkli kadınlar için zevkli dizaynlar

Taytlar beğeni ile kullanıldığı müddetçe tayt modelleri de klasik formların dışına çıkıyor. Pantolon görünümünü yakalayan cepli ve kemerli tasarımlar, son yıllarda dikkat çekiyor. Fiziksel görünümünü sergilemekten çekinmeyen kadınlar, kalça ve basen bölgesini ortaya çıkaran özel tasarımlı korse tayt modellerine yöneliyor. Push up tayt ve toparlayıcı tayt gibi özel tasarımlar her daim beğeniyle kullanılıyor.

 

Moda dünyasına yön veren tasarımlar içinde kendine yer bulan yazılı ve çizgili tayt modeller ise popülerliğini koruyor. Yazı ve çizgilerle kombinlenen tasarımlar, bel bölgesindeki bağcıklı kemerleri sayesinde sportif şıklığı arttırıyor. Kadınların renkli ve yaratıcı dünyası için renkli tayt modellerini web sitesinde görücüye çıkaran marka, bu kategoride de günden güne ürün gamını genişletiyor.

 

Web sitesinde fantezi giyim ile kombinlenen birçok çorap alternatifi de beğeniye sunuluyor. Özellikle fantezi seçenekler arasında sunulan tül çorap, file çorap seçenekleriyle parfümlü çorap modelleri dikkat çekiyor. Jartiyer takımları içinde kombinlenen seksi çorap modelleri de her zaman favori gösteriliyor. Bu kombinlerdeki ince çoraplar, şık dantel ve desenleriyle beğeni görüyor. Bazı gecelik ve jartiyer takımları ise hediye edilen çorapları dolayısıyla tercih ediliyor. Çoraplarda alternatif ürünler arasında deri kombinli seçenekler farkını ortaya koyuyor. Fantezi çorap modellerinde çoğunlukla siyah, beyaz, kırmızı gibi beğeni gören renkler ile jartiyer ve gecelik takımlarına uygun siyah ve beyaz, kırmızı ve siyah gibi ikili renk seçenekleri de sunuluyor. File çoraplarda tercihe göre kısa çorap ve uzun çorap modelleri de satışta yer alıyor.

 

İç ve dış giyim ürünlerinde kalitesiyle dikkat çeken www.pandoragiyim.com, benzesiz ürünlerinin yanında satış avantajlarıyla tüketicilerinin yaşamına konfor ve keyif katmaya devam ediyor.

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek