MENU
(+90) 552 702 07 37
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Hakkımızda
Mağazaya gidip fantezi iç giyim ürünleri incelerken çekiniyoruz. Hayal dünyamıza hitap edecek ürünleri kasadan geçiremiyoruz. Mağazaya gitmeye fırsat bulamıyoruz. Kimimiz ülkemizin en ücra köşesinde bir memur, kimimiz çocuk sahibi, kimimiz iş insanı, kimimiz bilim insanı… 1 saat fiziki mağazaya gidip ürün incelemek için, neleri feda ediyoruz? Zamanımızı, aracımızın yakıtını, otobüs kartımızı, halletmemiz gereken işleri… Ne gerek var? Hiç kapanmayan online mağazamıza bir tık uzaktasınız!

Fantezi ’den tangaya, jartiyerden g-string’e, kostümden deriye aradığınız her farklı iç giyim ürünü bulabileceğiniz pandora ile, özgüveninizi sonuna kadar hissedin. Farklı tasarımlarla pandora kutusunda kötülüğü değil, iyiliği bulun. Sizlerin sağlığını ve fantezili hayal dünyanızı her zaman düşüneceğimizden emin olabilirsiniz. İçinden iyilik, zekâ, zarafet ve büyülü güzellik çıkan her kutuda kendinizden geçeceksiniz. Aşkı ve sevgiyi sonuna kadar yaşatacak büyülü kargo kutuları için durmayın, alışveriş yapın!

 

Pandemi sürecinde evden çıkamıyoruz ve evimizde keyifli vakit geçirmek istiyoruz. Dışarı da mağazaları dolaşıp ürünlere dokunamıyoruz, satıcılarla görüşemiyoruz, bilgi edinemiyoruz, üzerimizde deneyemiyoruz… Hepimiz; bütün bu olumsuzluklara göğüs gerip, üzülüyoruz. İnsanlarla yüz yüze iletişimimizin azaldığı, internete ve teknolojiye odaklandığımız bu dönemde, biz yanınızdayız! Korkmayın! Kepenklerin kapatılmadığı, beden ölçünüzü bildikten sonra denemenize gerek kalmayan, yüz yüze görüşmeseniz de siparişlerinizi takip edip sizinle ilgilenen müşteri temsilcilerimizin olduğu, ürüne dokunmanıza gerek kalmayacak kadar anlaşılır fotoğrafların olduğu altyapımızla yanınızdayız! Pandemi size ve bize çok yarayacak. İçimizde ki çılgın, eğlenceli, vahşi canavarları ortaya çıkartacağız. Market alışverişlerimizi bile hijyen kurallarına uymak için internetten yaptığımız bu dönemde, iç giyim alışverişini de internetten yapabiliriz. Sağlıklı iç giyim tekstil ürünlerimizle ve hijyenik paketlerimizle pandora kutuları kapınızda! Biliyoruz uyuduğunuz oda da sosyal mesafeye uymuyorsunuz, gönül mesafesi olmasın yeter. Özel yaşantınıza renk getireceğimizden şüpheniz olmasın.

 

Mağaza size kilometrelerce uzak değil, bir tık kadar yakınınızda. Üzülmeyin online iç giyim mağazamız 7/24 hizmetinizde. Türkiye’nin dört bir yanına ürün gönderimi yapıyoruz. Güzellik ve zekanın sembolü olan pandora’nın tarzını her detayda hissedin.

 

Pandora, sağlıklı ve mutlu günler diler.

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek